У Міжгір’ї відкрили джерело живої води

0
2191

У п’ятницю, 28 липня,у день хрещення Київської Русі за участі священнослужителів Міжгірського району, вірників, представників влади району і селища відбулося освячення каплички «Джерело живої води», що знаходиться біля православного Петро-Павлівського храму в смт. Міжгір’я, де настоятелем є прот. Євгеній Добра.

Кілька років тому міжгірський настоятель Петро-Павлівського храму Євгеній Добра започаткував будівництво споруди, яка буде у нагоді міжгірцям, гостям селища та подорожуючим. Мова іде про капличку “Джерела живої води”, яку звели поруч з храмом, обабіч об’їзної автодороги. Розташування зручне для громади та подорожуючих. Тут можна буде і звернутися до Бога, і напитися цілющої води, і відпочити.

Багато днів неупинної праці підтримували небайдужі міжгірці та і сам настоятель отець Євгеній Добра кожного дня докладав свої сили влаштовуючи та фарбуючи конструкції каплички. Минулої п’ятниці капличку офіційно відкрили, а присутні мали змогу першими насолодитися прохолодою цілющої води.

За задумом це тільки перший етап. Згодом заплановано влаштувати і купель з Хрещенською водою та упорядкування території з елементами озеленення і благоустрою.

Джерело живої води духовно вписалося в архітектурний ансамбль Божого храму,який уже став окрасою селища. Тепер всі бажаючі – гості селища, туристи мають можливість вгамувати спрагу цілющою водою, духовно збагатитися красою джерела живої води.

На завершення хотів подякувати настоятелю Петро-Павлівського храму отцю Євгенію Добра та усім, хто допомагав і допомагатиме у реалізації цієї чудової ідеї, і попросити відвідувачів дбайливо відноситися до ще однієї святині у Міжгір’ї.

Автор та фото: Василь Юрик, перший заступник голови Міжгірської РДА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.