22 квітня 2018 року у Неділю святих жінок-мироносиць у Спасо-Преображенському храмі села Слобода Міжгірського району було звершено святкове богослужіння з нагоди престольного свята, яке очолив Синевирський благочинний протоієрей Іоанн Паканич у співлужінні духовенства Синевирського благочиння.
Наприкінці літургії зі словом святкової проповіді до парафіян звернувся найстарший священик Тереблянської долини протоієрей Михаїл Зятюк, який розповів про силу духу святих жінок-мироносиць, їхню любов та служіння Христу і побажав тієї ж ревності у серцях, яка була у святих жінок-мироносиць.
По завершенні богослужіння відбувся традиційний хресний хід навколо храму, після якого настоятель подякував усім, хто прийшов на празник, а також привітав усіх жінок із днем пам’яті святих жінок-мироносиць.
Автор та фото: прот. Ігор Бембило









