Рахові пройшов хресний хід з молитвою за мир в Україні
У Рахові пройшов хресний хід з молитвою за мир в Україні

Як повідомляє сайт Рахівського благочиння, у пʼятницю 14 серпня, на свято Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього та пам’яті мучеників Макавеїв, відбувся традиційний Хресний хід у Рахові з молитвою за мир і єдність України.

З благословення Високопреосвященнішого Марка Митрополита Хустського і Виноградівського секретар Єпархії Хресний хід очолив архімандрит Іов (Стець) за участю священнослужителів Рахівського благочинія, вірян та жителів міста.

Хресній ході передувало звершення Божественної літургії за мир та благодать в Україні. Літургія, а також освячення в цей день води, відбулися у Свято-Хрестовоздвиженському храмі. Вулицями Рахова співаючи молитви й піснеспіви благоговійно пронесли хоругви, Святе Євангеліє, Хрест, ікону Преподобного Алексія (Кабалюка), привезену з гори Афона, та Святині.

Архімандрит Іов окропив місто святою водою, а священики читали Святе Євангеліє на головних перехрестях міста.

Нинішня Хресна дорога у важкий для нашої країни час дала можливість в думках перенестися до Голгофи і найбільш глибоко усвідомити той тернистий шлях пройдений нашим Спасителем Іісусом Христом заради нашого спасіння, й заради миру і благодаті в нашій Україні, милосердя, терпіння.

Закінчився Хресний хід на площі перед Свято-Духівським храмом молебнем за мир, за Богом бережену державу нашу – Єдину Україну, її владу, воїнів, особливо за їх повернення живими і здоровими тих, що перебувають на «полі брані» та за всіх людей.

О. Іов, після змістовної промови, благословив усіх своїм пастирським благословенням та помазував освяченим єлеєм.

На закінчення, благочинний протоієрей Володимир Руснак подякував о. Іову за понесені труди, міській владі за надану можливість здійснити Хресний Хід та працівникам правоохоронних органів за правопорядок під час ходи.

Автор: протоієрей Володимир Руснак
http://rakhivblagochinie.org.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.