У селі Чорна Тиса на Рахівщині освятили меморіал жертвам голодомору, репресій, воїнам майдану та АТО

0
4098
У селі Чорна Тиса на Рахівщині освятили меморіал жертвам голодомору, репресій, воїнам майдану та АТО
освячення меморіалу

20 грудня 2015 р. після Божественної літургії у Свято-Успенському храмі с. Чорна Тиса Рахівського району, відбулося урочисте відкриття та освячення меморіалу жертвам Голодомору в Україні, невинно замученим жертвам політичних репресій, розстріляним, але не вбитим у пам’яті співвітчизників жертвам на майдані 2013 року, та загиблим воїнам АТО…

На відкриття та освячення пам’ятника, який був побудований власними коштами прихожан, до місцевого храму прийшло багато людей. На запрошення настоятеля храму протоієрея Віталія Кеміня участь у відкритті взяли високоповажні гості: Голова Рахівської районної державної адміністрації Басараба Павло Васильович, Голова Рахівської районної ради Дан Василь Іванович, Слідчий суддя рахівського районного суду Марусяк Марія Олексіївна, Директор Чорнотисянської ЗОШ І-ІІІ ст. Манівчук Роман Миколаєвич.

Також виступили учні Чорнотисянської школи, які під керівництвом педагога-організатора Кравчук Ганни Андріївни віршами зуміли достукатися до кожного присутнього й показати яку біль переживав український народ в ці трагічні часи….

Автор та фото: Степан Штефуряк

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.