
По благочестивій традиції Православної Церкви, кожне діло починається з молитви до Бога.
В останній день літніх канікул у Свято-Михайлівському храмі с. Сокирниця було відслужено молебень перед початком нового навчального року.
На молебень зібралися не лише школярі зі своїми батьками, а також і шкільні вчителі та студенти ВУЗів. Зібралися всі разом, щоб попросити у милостивого Бога благословення на свої добрі наміри.
Після завершення молебню кожен з присутніх був окроплений святою водою.
Автор: прот. Рустік Копанський
Фотоальбом:









