Благочиння Виноградівське Новини Новини з парафій

У Виноградові пройшов хресний хід, який завершив святкування ювілею міста

У Виноградові пройшов хресний хід

3 вересня 2017 року на закінчення святкування ювілейної 755-ї річниці міста Виноградова, яке відбулося 28 серпня 2017 року у день свята Успіння Божої Матері, у м. Виноградів пройшов щорічний хресний хід.

У хресний ході участь прийняли духовенство Виноградівського благочиння, жителі міста та гості. Почався хресний хід від Свято-Троїцкого кафедрального собору з іконами та мощами святих угодників. Йдучи вулицями міста з молитвою на устах і з духовним піднесення співаючи молебні піснеспіви до Господа, Пречистої Діви Марії, наших Карпаторуських святих та всіх угодників Божих, молилися про дарування миру і спокою всім жителям нашого краю, а також окроплювали важливі перехрестя святою водою з призиванням Божого благословення.

Під час Хресного ходу процесія зупинялася для читання Святого Євангелію біля храму Успенія Божої Матері. Підносилася молитва за весь український народ, нашу державу, за мир в Україні.

По завершенні, у Свято-Троїцкому кафедральному соборі благочинний і настоятель собору прот. Михаїл Бідзіля подякував усім присутнім за участь.

Автор та фото: прот. Михаїл Бідзіля (молодший)

ФОТОРЕПОРТАЖ >>>

About the author

Прес-служба

Прес-служба Хустської Єпархії УПЦ
Створена у липні 2008 року з благословення Високопреосвященнішого Марка, Митрополита Хустського і Виноградівського.
Керівник прес-служби: прот. Іоанн Шандра

Add Comment

Click here to post a comment

Ваш коментар:

%d блогерам подобається це: