У Виноградові пройшов хресний хід, який завершив святкування ювілею міста

0
1881
У Виноградові пройшов хресний хід

3 вересня 2017 року на закінчення святкування ювілейної 755-ї річниці міста Виноградова, яке відбулося 28 серпня 2017 року у день свята Успіння Божої Матері, у м. Виноградів пройшов щорічний хресний хід.

У хресний ході участь прийняли духовенство Виноградівського благочиння, жителі міста та гості. Почався хресний хід від Свято-Троїцкого кафедрального собору з іконами та мощами святих угодників. Йдучи вулицями міста з молитвою на устах і з духовним піднесення співаючи молебні піснеспіви до Господа, Пречистої Діви Марії, наших Карпаторуських святих та всіх угодників Божих, молилися про дарування миру і спокою всім жителям нашого краю, а також окроплювали важливі перехрестя святою водою з призиванням Божого благословення.

Під час Хресного ходу процесія зупинялася для читання Святого Євангелію біля храму Успенія Божої Матері. Підносилася молитва за весь український народ, нашу державу, за мир в Україні.

По завершенні, у Свято-Троїцкому кафедральному соборі благочинний і настоятель собору прот. Михаїл Бідзіля подякував усім присутнім за участь.

Автор та фото: прот. Михаїл Бідзіля (молодший)

ФОТОРЕПОРТАЖ >>>

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.