Учні Недільної школи Свято-Покровського храму паломницькою поїздкою відвідали Свято-Успенську Києво-Печерську та Почаївську лаври

0
1511

Прохолодний весняний вечір Міжгірських гір зустрічав діточок біля Свято-Покровського храму смт. Міжгір’я. Діточки розміщувалися на сидіннях автобуса і чекали на довгоочікувану паломницьку поїздку.

В Успенському соборі Почаєвської лаври дітки підносили свої молитви до Бога біля чудотворної ікони Божої Матері “Почаївської”, приклонялись до Стопи Божої Матері, яка залишила свій слід тут на Почаївській горі. Після чого юні паломники молилися в храмі преп. Іова Почаївського, де прикладувалися до нетлінних мощів Преподобних Почаєвських святих. Особливе враження у діточок склала печерка, де преп. Іов проводив час в молитві до Творця неба і землі, в якій кожен побував і своїми устами подібно як преп. Іов молився за себе, своїх рідних та близьких. Поснідавши в паломницькій трапезні, дітки ще погуляли по Лаврі, щоб краще запам’ятати святі місця, і відправилися у Свято-Духівський скит. Там вони ознайомились із історіями святинь цього монастиря, також протоієрей Віталій Савка – керівник поїздки – возложив на кожного учня Недільної школи один з трьох чудотворних хрестів преп. Нікіти Столпника. Дітки приклонилися святиням скита та камню на якому преп. Серафим Саровський молився 1000 днів і ночей, а також набрала води з монастирського колодязя глибина якого 107 метрів. Далі, нас чекало джерело Святої Праведної Анни, де дітки омочили свої руки та вмилися цілющою водою з джерела.

Наступного дня в 4-ту Неділю після Пасхи ми молилися в Києво-Печерській лаврі де були присутні за Богослужінням в Успенсьому собрі. Після чого ми гуляли по Свято-Успенськїй Києво-Печерській Лаврі, яка являється духовним центром та духовним розсадником нашої Батьківщини. З великим благоговінням у ближніх і дальних печерах, де спочивають тіла понад 300 угодників Божих, прикладались до мощей святих людей. Відпочивши душею, наступного дня ми переключилися на відпочинок тіла і вирушили на екскурсію по древньому Києву, який закарбувався у дитячих серцях своєю величчю і красою назавжди. Затамувавши подих, щирі та юні паломники милувалися гарним краєвидом нашої столиці. Неможливо передати той радісний настрій щирих дитячих сердець від всього побаченого. По дорозі діточок переповняли емоції, вони жваво та захоплюючи розповідали про свою подорож батькам по телефону.

По приїзді до рідного Свято-Покровського храму, нас зустрів настоятель храму прот. Петро Савка з батьками діточок. З радістю та вдячністю Богу всі розійшлися по домівках.

Автор та фото: протоієрей Віталій Савка

ФОТОРЕПОРТАЖ >>>

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.