Учні Велятинської недільної школи Свято–Іллінського храму підкорили Говерлу

0
2058

18 липня 2017 року, учні недільної школи Свято – Іллінського храму разом з батьками та прихожанами церкви на чолі з протоієреєм отцем Богданом Щербаном, вирушили у далеку та цікаву подорож. Цього разу Велятинці вирішили підкорити вершину Українських Карпат Говерлу, висота якої 2061 м. над рівнем моря.

Шлях до Говерли стелився серпантинами. Чим вище піднімались тим гостріші відчуття та відкривались мальовничі краєвиди. Чимало кілометрів здолали подорожуючі, було важко, втома і страх перед незвіданим брали своє. Та все таки воно того варте, за кілька годин ходи, перед мандрівниками постала у всій своїй красі та величі Говерла.

З Божою поміччю всі піднялись на саму вершину Українських Карпат. Тут відкрились неймовірні мальовничі краєвиди. Най молодшому підкорювачу ще немає і чотирьох рочків. Піднявшись на Говерлу в першу чергу піднесли молитву за мир і благополуччя у нашій державі та у наших сім’ях. Намилувавшись красою Карпат повернулись до сільської місцевості, де юних туристів тепло зустріли з гостинцями прихожани церкви Серафима Саровського в селі Богдан – Бребоя.

Дорогою до дому подорожуючі завітали до Свято – Архангельського чоловічого монастиря, що в селі Грушево, де настоятелем є отець Петро. Кожному гостеві благочинний отець Пімен вручив іконку Собор Карпаторуських святих.

Ця подорож для дітей та дорослих була дуже цікавою та пізнавальною, вони побачили всю велич Божого творіння. Подорожуючі мали можливість дізнатись, де бере початок річка Біла Тиса, а згодом побачили, де зливаються дві річки Чорна і Біла Тиса в одну річку Тису. Відвідали визначне і водночас скромне місце – центр Європи. Стомлені, але дуже щасливі повертались додому підкорювачі Говерли.

Велика вдячність, протоієрею отцю Богдану, за організацію такої чудової та незабутньої подорожі, Ви наче той пастух, який веде свою паству до духовного, чистого, як сльоза джерела.

А також вдячні жителям Гуцульщини Приймак Юрію Васильовичу, Бочкор Михайлу Васильовичу, Бочкор Василю Миколайовичу, які допомогли здійснити подорож на саму вершину Українських Карпат. Нехай Ангел Хранитель Вас оберігає, а Господь Бог допомагає Вам у Ваших трудах.

Автор та фото: парафіанка Цифра М.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.