Відділи Молодіжний та місіонерський Новини Свіжі новини

В єпархії пройшов виїзний семінар Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї

6 жовтня 2017 року з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського та Виноградівського, в єпархії пройшов виїзний семінар Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї на тему “Методологія роботи з сім’ями на парафіях”
Захід відбувся у храмовому комплексі на території Свято-Димитрівського храму с.Мала Уголька.

Робота почалася з молебну біля мощей прп. Іова Угольського, який очолив Голова Місії Високопреосвященніший Пантелеімон, архіепископ Ровеньківський та Свердловський.

Після молитви “Царю Небесний” розпочалася робота семінару.

В ході семінару до присутніх з вітальним словом звернувся керуючий Хустською єпархією Його Високопреосвященство митрополит Марк, який сказав, що даний захід відбуваеться в єпархії вперше, а також звернув особливу увагу на проблеми сім`ї які турбують наш край, та вважає, що даний семінар принесе багато користі для священства та їх парафій в роботі з сім`ями.

Також з словами привітання звернувся голова Місії Синодального відділу в справах сімї Високопреосвященнійший Пантелеімон, архієпископ Ровеньківський та Свердловський, який побажав плідної праці в роботі семінару та єфективну і взаємну домомогу сім`ям на парафіях.

Також мав слово керівник відділу в справах сім`ії Хустської єпархії протоієрей Сергій Алексій, який наголосив на особливих проблемах, що турбують сім`ї нашого краю.
В роботі семінару мали виступ лектори: заступник Голови Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім`ї священик Іоанн Ружицький, керівник відділу у справах сім`ї Львівської єпархії, провідний спеціаліст служби у справах дітей Дрогобицької РДА протоієрей Михаїл Коник, співробітник Місіїї СВ УПЦ у справах сім`ї, аспірант інституту педагогіки, НАПН України Анна Ружицька. Вони презентували проекти та доповіді на теми: Запровадження курсів підготовки до шлюбу на парафіях УПЦ. Презентація методичних матеріалів, Презентація проекту “Наставництво для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Соціальна і просвітницька робота з сім`ями на парафіях.

Також мало місце живе спілкування з аудиторією, під час якого звучали питання та вичерпні відповіді.

Високопреосвященніший Марк, керуючий Хустською єпархією, виразив щиру подяку Високопреосвященнішому Пантелеімону, архієпископу Ровеньківському та Свердловському, Голові Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї та його команді за проведений семінар та виразив сподівання, що запровадження даних навиків будуть позитивно впливати на розвиток сімёї та піклування про дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в Хустській єпархії.

Автор: прот. Сергій Алексій

ФОТОРЕПОРТАЖ >>>

About the author

Прес-служба

Прес-служба Хустської Єпархії УПЦ
Створена у липні 2008 року з благословення Високопреосвященнішого Марка, Митрополита Хустського і Виноградівського.
Керівник прес-служби: прот. Іоанн Шандра

Add Comment

Click here to post a comment

Ваш коментар:

Календар богослужінь

  • 18 Лютий, Неділя - м. Хуст, Кафедральний собор

  • 19 Лютий, Понеділок - Канон прп. Андрія Критського м. Хуст, Кафедральний собор

  • 20 Лютий, Вівторок - Канон прп. Андрія Критського 16:00 - с. Синевир 18:00 - Міжгіря

  • 21 Лютий, Середа - м. Хуст, храм Нерукотворного Спаса. Літургія Передосвячених Дарів. Канон прп. Андрія Критського с. Липша, Монастир

  • 22 Лютий, Четвер - Канон прп. Андрія Критського. с. Чумалево, монастир

  • 23 Лютий, П’ятниця - с. Забрідь, Монастир. Літургія Передосвячених Дарів

  • 24 Лютий, Субота - м. Хуст, Нерукотворного Спаса

  • 25 Лютий, Неділя - м. Хуст, Кафедральний собор

  • 28 Лютий, Середа - м. Хуст, Кафедральний собор. Літургія Передосвячених Дарів

  • 04 Березень, Неділя - с. Підплеша

%d блогерам подобається це: