В єпархії пройшов виїзний семінар Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї

0
3210

6 жовтня 2017 року з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського та Виноградівського, в єпархії пройшов виїзний семінар Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї на тему “Методологія роботи з сім’ями на парафіях”
Захід відбувся у храмовому комплексі на території Свято-Димитрівського храму с.Мала Уголька.

Робота почалася з молебну біля мощей прп. Іова Угольського, який очолив Голова Місії Високопреосвященніший Пантелеімон, архіепископ Ровеньківський та Свердловський.

Після молитви “Царю Небесний” розпочалася робота семінару.

В ході семінару до присутніх з вітальним словом звернувся керуючий Хустською єпархією Його Високопреосвященство митрополит Марк, який сказав, що даний захід відбуваеться в єпархії вперше, а також звернув особливу увагу на проблеми сім`ї які турбують наш край, та вважає, що даний семінар принесе багато користі для священства та їх парафій в роботі з сім`ями.

Також з словами привітання звернувся голова Місії Синодального відділу в справах сімї Високопреосвященнійший Пантелеімон, архієпископ Ровеньківський та Свердловський, який побажав плідної праці в роботі семінару та єфективну і взаємну домомогу сім`ям на парафіях.

Також мав слово керівник відділу в справах сім`ії Хустської єпархії протоієрей Сергій Алексій, який наголосив на особливих проблемах, що турбують сім`ї нашого краю.
В роботі семінару мали виступ лектори: заступник Голови Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім`ї священик Іоанн Ружицький, керівник відділу у справах сім`ї Львівської єпархії, провідний спеціаліст служби у справах дітей Дрогобицької РДА протоієрей Михаїл Коник, співробітник Місіїї СВ УПЦ у справах сім`ї, аспірант інституту педагогіки, НАПН України Анна Ружицька. Вони презентували проекти та доповіді на теми: Запровадження курсів підготовки до шлюбу на парафіях УПЦ. Презентація методичних матеріалів, Презентація проекту “Наставництво для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Соціальна і просвітницька робота з сім`ями на парафіях.

Також мало місце живе спілкування з аудиторією, під час якого звучали питання та вичерпні відповіді.

Високопреосвященніший Марк, керуючий Хустською єпархією, виразив щиру подяку Високопреосвященнішому Пантелеімону, архієпископу Ровеньківському та Свердловському, Голові Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї та його команді за проведений семінар та виразив сподівання, що запровадження даних навиків будуть позитивно впливати на розвиток сімёї та піклування про дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в Хустській єпархії.

Автор: прот. Сергій Алексій

ФОТОРЕПОРТАЖ >>>

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.