Відбулися збори благочинних Хустської Єпархії

0
1383
Відбулися збори благочинних Хустської Єпархії
збори благочинних

Відбулися збори благочинних Хустської Єпархії27 червня 2014 року у Хустському єпархіальному управлінні відбулися збори благочинних Хустської Єпархії УПЦ. Проводив збори правлячий архієрей Архієпископ Хустський і Виноградівський Марк.

Серед питань, які обговорювалися на зборах, було розглянуто підготовку до святкування 100-річчя Мараморош-Сиготського процесу, яка відбудеться у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі с. Іза-Карповтлаш 21 жовтня 2014 року. Владика Марк розповів про підготовку до святкування та про заплановане запрошення гостей-архієреїв для участі у святкуванні.

Також на зборах обговорювалися питання сучасного положення Хустської єпархії та можливі вирішення деяких із них на місцях. Владика Марк закликав благочинних наголосити на парафіях про необхідність молитви за мир в Україні.

Хустська єпархія приєднується до загальноцерковного збору коштів на потреби людей із Луганської та Донецької області, які постраждали під час озброєного конфлікту у цьому регіоні (згідно рішення Священного Синоду УПЦ).

Правлячий архіпастир також відмітив необхідність перевірки протипожежної безпеки храмів єпархії, так як займання храмів через несправні електроприлади уже є реальністю сьогодення. Благочинні особисто братимуть участь у перевірках храмів їхніх благочинь.

ФОТОАЛЬБОМ: Відбулися збори благочинних Хустської Єпархії

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.