Вітаємо Вас, дорогі брати та сестри у Христі, з народженням нашого Спасителя!
Син Божий став людиною, щоб ми могли унаслідувати вічне життя у Його Небеснім Царстві! Бажаємо милості та благодаті Господньої, кріпості духовних та тілесних сил, а також доброго здоров’я та радості у Христі!
Христос народився! Славімо Його!
Різдво Христове 2014/2015
Хустське єпархіальне управління









