У понеділок, 28 грудня 2015 року, з благословення Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського? у свято-Покровському храмі селища Великий Бичків, що у Великобичківському благочинні, відбулися збори духовенства. Зібрання проходило під головуванням благочинного округу митрофорного протоієрея Михаїла Ягнюка.
На збори прибули священики благочиння, крім митрофорного протоієрея Іоанна Декет, настоятеля свято-Іллінського храму села Росішка та його сина – о. Іоанна Декет: митрофорного протоієрея Володимира Легач, настоятеля свято Духівського храму села Луг: ієрея Федора Шутка, 2-го священика свято-Успенського храму села Ріка. Також був присутній митрофорний протоієрей Андрій Молдавчук – Ясінянське благочиння.
Отець Михаїл привітав священиків з Різдвяним постом та ознайомив співбратів з питаннями, які розглядалися на засіданні єпархіальної ради, яка відбулась 23 грудня. Благочинний передав священнослужителям благословення Високопреосвященнішого митрополита Хустського і Виноградівського Марка підносити посилені молитви під час посту за мир і спокій в Україні. Також священики обговорили питання, що стосуються внутрішнього життя парафій.
Далі була заслухана доповідь митрофорного протоієрея Михаїла Феєр, настоятеля свято-Вознесенського храму села Водиця на тему: «Стережися ж базікань марних, бо вони ще більше провадять до безбожности…» (2 Тим.2.16).
Після доповіді отець благочинний наголосив, що завдання пастиря – захищати і підтримувати свою паству, згуртовувати її, вести до спасіння, бути духовним лідером, а тому священнослужитель має бути взірцем для парафіян і закликав священнослужителів до плідної праці заради спасіння довірених людських душ, процвітання Церкви та України, в чому нехай і допомагає кожному пастирю Господь наш Іісус Христос.
Митрофорний протоієрей Михаїл Ягнюк
Доповідь:









