Анонс !!!
З благословення Високопреосвященійшого Марка,митрополита Хустського та Виноградівського та за підтримки молодіжного та місіонерського відділів Хустської єпархії, з 10 по 19 грудня традиційно пройде благодійна акція “Ой, хто, хто Миколая любить “.
Ціль та призначення:
Будинки- інтернати!
Будинки-престарілих!
Підтримка малозабезпечених сімей!
До збору:
-солодощі ;
-фрукти;
-продукти харчування ;
-канцелярія;
-памперси 5+ та більше ;
-засоби гігієни;
-одяг (шкарпетки, шапки, рукавички тощо).
Деталі за номером: +380969475188 прот. Сергій Алексій!
Також можна переказувати кошти на картку приват 5168745143055512
Алексій Сергій Васильович! Вказати призначення – благодійність!
Всіх запрошуємо долучитися до доброї справи!











