Учні Недільної школи Свято-Миколаївського храму села Данилово відвідали святині Хустської єпархії

0
55

16 травня 2026 року учні Недільної школи Свято-Миколаївського храму села Данилово разом із кліриком храму протоієреєм Сергієм Філіпом здійснили паломницьку поїздку до святих обителей рідного краю.

Під час паломництва діти та супроводжуючі відвідали монастирі Хустської єпархії, де мали можливість помолитися, приклонитися до святинь та більше дізнатися про духовне життя чернечих обителей.

Особливою радістю для учнів стала можливість поспілкуватися з насельниками монастирів, отримати духовні настанови та відчути атмосферу молитви й благодаті.

Такі поїздки є важливою частиною духовного виховання молодого покоління, адже допомагають дітям глибше пізнавати православну віру, історію рідного краю та зміцнювати любов до Церкви.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.