АРХІПАСТИРСЬКИЙ ВІЗИТ В С. ВЕРЯЦЯ

0
115

11 серпня 2024 року, в 7 неділю після Пʼятидесятниці , керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Веряця.

Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та секретар Хустської єпархії прот. Іоанн Розман, разом з духовенство єпархії.

За Літургією була піднесена особлива молитва за воїнів ЗСУ та за мир на нашій землі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.