11 серпня 2024 року, в 7 неділю після Пʼятидесятниці , керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Веряця.
Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та секретар Хустської єпархії прот. Іоанн Розман, разом з духовенство єпархії.
За Літургією була піднесена особлива молитва за воїнів ЗСУ та за мир на нашій землі.










