З благословіння Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського 10 серпня 2024 р. в Свято-Успенському храмі с. Ракош відбулися змагання недільних шкіл. В яких взяли участь вихованці недільної школи Свято-Вознесенського храму м. Хуст та Свято-Успенського храму с. Ракош. Перед змаганнями протоієрей Олександр Плешинець звершив молебень перед початком доброго діла і вже після спільної молитви розпочалися змагання. Змагання були розділені на 3 етапи. Перший етап питання з Старого Заповіту, другий етап питання з Нового Заповіту, третій етап питання по устрою храму та з церковної історії. На всі питання учні відповідали з завзяттям і радістю. Після закінчення змагань вихованців недільних шкіл було нагороджено грамотами. В трапезній біля храму для всіх учасників був приготований обід. Такі заходи не лише показують степінь знань дітей, а і допомагають їм духовно зростати, дізнаватися щось нове, отримувати новий досвід і спілкуватися з ровесниками.











