28 травня 2024 року В ДЕНЬ ПАМʼЯТІ ПРЕП. ПАХОМІЯ ВЕЛИКОГО, керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященнійший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в чоловічому свято- Георгієвському монастирі с.Криве Тячівський район.











