ОСВЯЧЕННЯ ПРЕСТОЛУ В С.ОСАВА

0
285

☦️26 травня 2024 року , В НЕДІЛЮ 4 ПІСЛЯ ПАСХИ ПРО РОЗСЛАБЛЕННОГО , керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову  Літургію в храмі   на честь преп. Іова Угольського с. Осава.

Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський , та духовенство єпархії.

На початку Літургії владика звершив освячення престолу, та храму.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.