☦️26 травня 2024 року , В НЕДІЛЮ 4 ПІСЛЯ ПАСХИ ПРО РОЗСЛАБЛЕННОГО , керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в храмі на честь преп. Іова Угольського с. Осава.
Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський , та духовенство єпархії.
На початку Літургії владика звершив освячення престолу, та храму.











