15-го січня 2024 року в день пам’яті преп. Серафима Саровського керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив Святкову Літургію в Жіночому Свято- Серафимівському монастирі с. Лопухово
Йому співслужив Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський, вікарій Херсонської єпархії .











