17 грудня 2024 року, в день памʼяті Собору 70- ти апостолів керуючий єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Георгієвському чоловічому монастирі с. Крива
Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський, Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський вікарій Херсонської єпархії та духовенство єпархії.
Після Богослужіння владика привітав намісника монастиря архімандрита Пахомія ( Галац), з 50- річчям від дня народження.











