Архієрейське Богослужіння в чоловічому монастирі с. Крива

0
175

17 грудня 2024 року, в день памʼяті Собору 70- ти апостолів керуючий єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Георгієвському чоловічому монастирі с. Крива

Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський, Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський вікарій Херсонської єпархії та духовенство єпархії.

Після Богослужіння владика привітав намісника монастиря архімандрита Пахомія ( Галац), з 50- річчям від дня народження.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.