АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ С.ЛОПУХОВО

0
597

☦️ 18 травня 2024 року , В ДЕНЬ ПАМʼЯТІ СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ІРИНИ МАКЕДОНСЬКОЇ, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову  Літургію в  Свято-Серафимівському  жіночому монастирі    с. Лопухово.

Цього дня настоятелька обителі ігуменя Ірина молитовно зустріла свій день Ангела.

Митрополит Марк привітав настоятельку обителі ігуменю Ірину з її днем Ангела .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.