☦️ 18 травня 2024 року , В ДЕНЬ ПАМʼЯТІ СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ІРИНИ МАКЕДОНСЬКОЇ, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято-Серафимівському жіночому монастирі с. Лопухово.
Цього дня настоятелька обителі ігуменя Ірина молитовно зустріла свій день Ангела.
Митрополит Марк привітав настоятельку обителі ігуменю Ірину з її днем Ангела .











