АРХІПАСТИРСЬКИЙ ВІЗИТ В С.МАЛІ КОМʼЯТИ.

0
180

☦️ 19 травня 2024 року , В НЕДІЛЮ ТРЕТЮ ПІСЛЯ ПАСХИ СВЯТИХ ЖІНОК МИРОНОСИЦЬ, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову  Літургію в  храмі Святих Жінок- Мироносиць  с. Малі Комʼяти.

📖У третю неділю після Пасхи православні християни прославляють Святих жінок-мироносиць. 

Мироносиці – це саме ті жінки, які у ніч Христового воскресіння поспішали до гробу Господнього з миром в руках, щоб намастити запашними ароматами (миром) тіло свого Божественного Вчителя. Вони були вірні своєму Вчителю за життя і залишились вірними після смерті. Вони супроводжували Ісуса Христа під час подорожей та йшли з ним на Голгофу. Вони були свідками хресних страждань Господа. Вони першими дізналися про Воскресіння Христове. Саме їм явився воскреслий Христос и наказав повідомити про Його воскресіння всім учням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.