☦️ 19 травня 2024 року , В НЕДІЛЮ ТРЕТЮ ПІСЛЯ ПАСХИ СВЯТИХ ЖІНОК МИРОНОСИЦЬ, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в храмі Святих Жінок- Мироносиць с. Малі Комʼяти.
📖У третю неділю після Пасхи православні християни прославляють Святих жінок-мироносиць.
Мироносиці – це саме ті жінки, які у ніч Христового воскресіння поспішали до гробу Господнього з миром в руках, щоб намастити запашними ароматами (миром) тіло свого Божественного Вчителя. Вони були вірні своєму Вчителю за життя і залишились вірними після смерті. Вони супроводжували Ісуса Христа під час подорожей та йшли з ним на Голгофу. Вони були свідками хресних страждань Господа. Вони першими дізналися про Воскресіння Христове. Саме їм явився воскреслий Христос и наказав повідомити про Його воскресіння всім учням.











