АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ С.ЛИПЧА

0
300

24 липня 2024 року, в день памʼяті Рівноапостольної княгині Ольги, та мучениці Євфимії Керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святокову Літургію в жіночому монастирі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с.Липча.

Йому співслужив , вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський.

За Богослужінням була звершена пресвітерська хіротонія над дияконом Василієм.

Після Богослужіння митрополит Марк, привітав ігуменю Євфимію з днем Ангела, та звершив літію за спочилою ігуменією Ольгою яка очолювала керівництво монастирем з 1990 по 2008 рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.