☦️25 липня 2024 року, В ДЕНЬ ШАНУВАННЯ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ «ТРОЄРУЧИЦЯ». Керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святокову Літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Дротинці.
Йому співслужив вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та духовенство єпархії.










