АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В С. ДРОТИНЦІ

0
206

☦️25 липня 2024 року, В ДЕНЬ ШАНУВАННЯ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ «ТРОЄРУЧИЦЯ». Керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святокову Літургію в храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Дротинці.
Йому співслужив вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та духовенство єпархії.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.