22 червня 2024 року, В ТРОЇЦЬКУ БАТЬКІВСЬКУ СУБОТУ, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Літургію в жіночому монастирі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Липча
Після Літургії владика звершив панахиду за всіма від віку спочилими.











