Архієрейське Богослужіння в монастирі с. Липча.

0
162

22 червня 2024 року, В ТРОЇЦЬКУ БАТЬКІВСЬКУ СУБОТУ, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Літургію в жіночому монастирі  на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Липча

Після Літургії владика звершив панахиду за всіма від віку спочилими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.