НОВИНИ З ПРИХОДІВ ХУСТСЬКОЇ ЄПАРХІЇ.
з благословіння Високопреосвященнішого Марка митрополита Хустського і Виноградівського, недільна школа Свято-Вознесенського храму , що в с. Водиця на чолі з настоятелем прот. Ігорем Палкуш, відвідали Свято-Вознесенський чоловічий монастир с. Банчени. Чернівецька обл, та Свято- Успенську Почаївську Лавру.











