У день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці митрополит Марк очолив Літургію в с. Березово
4 грудня 2024 року, у світлий день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, звершив святкову Божественну Літургію в Свято-Петро-Павлівському храмі села Березово.
На урочистому богослужінні зібралися численні віряни, духовенство єпархії та гості, щоб спільною молитвою вшанувати свято й прославити Божу Матір. У своїй проповіді митрополит Марк наголосив на важливості свята Введення, яке нагадує про послух, смирення та чистоту, що є прикладом для кожного християнина.
Під час Літургії були піднесені особливі молитви за мир в Україні, наших воїнів-захисників та всіх, хто страждає в цей нелегкий час.
Після завершення богослужіння митрополит Марк подякував громаді за теплий прийом і побажав усім духовного зміцнення, здоров’я та Божого благословення.











