У Хусті відбулося святкове Всенічне бдіння напередодні свята Введення у храм Пресвятої Богородиці
3 грудня 2024 року, напередодні одного з найбільших православних свят — дня Введення у храм Пресвятої Богородиці, у Кафедральному Свято-Кирило-Мефодієвському соборі м. Хуст відбулося святкове Всенічне бдіння.
Богослужіння очолив керуючий єпархією високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський у співслужінні духовенства кафедрального собору.
Під час бдіння прозвучали величні церковні піснеспіви, які наповнили храм глибоким духовним змістом і нагадали присутнім про важливість свята, що символізує посвяту Богородиці служінню Богу.
Особливо зворушливим моментом богослужіння стала утреня, під час якої вперше прозвучали святкові різдвяні ірмоси. Їх виконання нагадало присутнім про наближення Різдва Христового та наповнило храм духом майбутньої радості й духовного оновлення.
Свято Введення у храм Пресвятої Богородиці вважається одним із дванадцяти найбільших церковних свят і має особливе значення для православних християн, нагадуючи про віру, смирення та служіння Богу.











