АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В С.ВОДИЦЯ

0
128

13 червня 2024 року, В ДЕНЬ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО Керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святокову Літургію в Свято- Вознесенському храмі с.Водиця.

Після Літургії відбувся хресний хід навколо храму , де владика звершив заупокійну літію за спочилим прот. Михаїлом Феєр.

В цей день парафіяни храму святкують 30- річчя від дня освячення престолу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.