13 червня 2024 року, В ДЕНЬ ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО Керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святокову Літургію в Свято- Вознесенському храмі с.Водиця.
Після Літургії відбувся хресний хід навколо храму , де владика звершив заупокійну літію за спочилим прот. Михаїлом Феєр.
В цей день парафіяни храму святкують 30- річчя від дня освячення престолу.











