12 червня 2024 року, в день відання Пасхи, та день памʼяті преп. Ісаакія Далматського Керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святокову Літургію в Свято- Троїцькому чоловічому монастирі м.Хуст- Городилово.
Йому співслужив секретар Хустської єпархії прот. Іоанн Розман та духовенство єпархії.











