АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В МОНАСТИРІ М.ХУСТ-ГОРОДИЛОВО

0
110

12 червня 2024 року, в день відання Пасхи, та день памʼяті преп. Ісаакія Далматського Керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Святокову Літургію в Свято- Троїцькому чоловічому монастирі м.Хуст- Городилово.
Йому співслужив секретар Хустської єпархії прот. Іоанн Розман та духовенство єпархії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.