☦️2 червня 2024 року , В НЕДІЛЮ 5 ПІСЛЯ ПАСХИ ПРО САМАРЯНИНЮ , керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Успенському храмі с. Вільшани.
Сьогодні, Свята Церква пропонує нашій увазі подію зустрічі Христа із самарянкою, де перед нашими очами розгортається доволі цікава розмова, внаслідок якої Спаситель акцентує увагу на духовному питті, що є куди важливішим за матеріальне. Під час Свого земного служіння Христос зустрічався із різними людьми, але Євангеліє зберегло для нас найбільш важливі, аби звернути увагу віруючої людини саме на найбільш потрібні речі: Хрещення, Євхаристія, безумовна важливість мати любов до Бога та ближніх, зігрівати в собі дар віри та спонукати себе до покаяння. В цих аспектах людині відкривається те, заради чого Спаситель приймав людську плоть і знаходивсь поміж людьми – це спасіння всього людства цілком і кожної людини зокрема.











