АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В МОНАСТИРІ СЕРГІЄВА-ПУСТИНЬ.

0
391

6 червня 2024 року, в день пам’яті Блаженної Ксенії.
Керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський звершив Божественну Літургію в жіночому монастирі Свято – Сергієва пустинь с. Грушево. Тячівського району.

За Літургією була звершена хіротонія в пресвітера, над ієродияконом Арсенієм та в диякона над монахом Гавриїлом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.