17 квітня 2022 року , в свято Входу Господнього до Єрусалиму з благословення керуючого Хустською єпархією, Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський звершив Святкову Літургію в Свято- Димитрієвському храмі с. Мала Уголька.
На Літургії була звершена дияконська хіротонія над насельником Свято- Покровського скита с . Кривець монахом Миколаєм










