Архієрейське Богослужіння в с. Мала Уголька

0
514

17 квітня 2022 року , в свято Входу Господнього до Єрусалиму з благословення керуючого Хустською єпархією, Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський звершив Святкову Літургію в Свято- Димитрієвському храмі с. Мала Уголька.

На Літургії була звершена дияконська хіротонія над насельником Свято- Покровського скита с . Кривець монахом Миколаєм

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.