Архієрейське Богослужіння в м. Хуст

0
498

17 – го квітня 2022 року , в день свята Входу Господнього до Єрусалиму керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Кирило- Мефодієвському кафедральному соборі м . Хуст.

За Літургією відбулась молитва за мир на Українській землі .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.