17 – го квітня 2022 року , в день свята Входу Господнього до Єрусалиму керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Кирило- Мефодієвському кафедральному соборі м . Хуст.
За Літургією відбулась молитва за мир на Українській землі .











