9 березня 2024 року, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Літургію в храмі на честь Всіх Святих Отців 1 Вселенського Собору в с. Мирава.
Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський , та духовенство єпархії.
Після Літургії звершилась літія за спочилим прот. Миколаєм Кевешлегеті











