Архієрейське Богослужіння в с. Монастирець-Поточок

0
121

10 березня 2024 року, в неділю мʼясопусну, про страшний суд, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Літургію в храмі на честь Всіх Святих с. Монастирець- Поточок.
Йому співслужили вікарій Херсонської єпархії Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський, та духовенство єпархії.

На початку Літургії владика освятив іконостас та роспись в олтарній частині храму

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.