10 березня 2024 року, в неділю мʼясопусну, про страшний суд, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Літургію в храмі на честь Всіх Святих с. Монастирець- Поточок.
Йому співслужили вікарій Херсонської єпархії Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський, та духовенство єпархії.
На початку Літургії владика освятив іконостас та роспись в олтарній частині храму











