Архієрейське Богослужіння в с. Нанково

0
348
10 серпня 2021 року , в день пам’яті ікони Божої Матері Нанківська . Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в часовні на честь ікони Божої Матері Нанківська с. Нанково.
Йому співслужив вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та клірики Хустської єпархії.
На Богослужінні були піднесені прохання і молитва за мир в Церкві та Державі, про припинення коронавірусної пандемії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.