10 серпня 2021 року , в день пам’яті ікони Божої Матері Нанківська . Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в часовні на честь ікони Божої Матері Нанківська с. Нанково.
Йому співслужив вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та клірики Хустської єпархії.
На Богослужінні були піднесені прохання і молитва за мир в Церкві та Державі, про припинення коронавірусної пандемії.










