8 серпня 2021 року , в неділю 7 – му по П’ятидесятниці . Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Георгієвському храмі с. Підвиноградово.
Йому співслужив вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та клірики Хустської єпархії.
На Богослужінні також були піднесені прохання і молитва за мир в Церкві та Державі, про припинення коронавірусної пандемії.
По закінченню Богослужіння владики привітали настоятеля храму прот. Іоанна Ляха з 70- річчям











