20- го квітня 2022 року , в Страстну Седмицю. Велику Середу керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Літургію Передосвячених дарів в с. Нижнє Селище
За Літургією відбулась молитва за мир на Українській землі .











