Архієрейське Богослужіння в с. Нижнє Селище

0
657

20- го квітня 2022 року , в Страстну Седмицю. Велику Середу керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Літургію Передосвячених дарів в с. Нижнє Селище

За Літургією відбулась молитва за мир на Українській землі .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.