АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ В С.РАКОШ

0
216

☦️18 серпня 2024 року, В НЕДІЛЮ 8 ПІСЛЯ ПʼЯТИДЕСЯТНИЦІ керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Літургію в Свято- Успенському храмі с. Ракош

За Літургією була піднесена особлива молитва за воїнів ЗСУ та за мир на нашій землі.

Після Богослужіння владика звершив заупокійну літію за прот. Василієм Плешинець та освятив надгробний хрест.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.