☦️18 серпня 2024 року, В НЕДІЛЮ 8 ПІСЛЯ ПʼЯТИДЕСЯТНИЦІ керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Літургію в Свято- Успенському храмі с. Ракош
За Літургією була піднесена особлива молитва за воїнів ЗСУ та за мир на нашій землі.
Після Богослужіння владика звершив заупокійну літію за прот. Василієм Плешинець та освятив надгробний хрест.











