15 серпня 2024 року, в день перенесення з Ієрусалима в Константинополь мощей первомученика і архідіакона Стефана керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Стефанієвському чоловічому монастирі с. Крайниково.
Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та духовенство єпархії.
За Літургією була піднесена особлива молитва за воїнів ЗСУ та за мир на нашій землі.











