8 вересня 2024 року, в день пам’яті святих мучеників Адріана і Наталії керуючий єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в Свято- Миколаївському чоловічому монастирі с. Іза-Карпутлаш.
Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, та духовенство єпархії.
За Літургією була піднесена особлива молитва за воїнів ЗСУ та за мир на нашій землі.
Після Богослужіння владика привітав намісника монастиря архім. Адріана з днем його небесного покровителя.










