6 вересня 2024 року, керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив Літургію та відспівування прот. Михаїла Гук в Свято- Успенському храмі с. Іза.
Йому співслужили вікарій Хустської єпархії Високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський та секретар Хустської єпархії прот. Іоанн Розман, а також духовенство єпархії.











