Архієрейське Богослужіння в жіночому монастирі с. Липча.

0
158

З 18 на 19 січня 2024 року , в день Святого Богоявлення та Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа ,керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію та велике освячення води в жіночому монастирі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Липча

Йому співслужив Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський вікарій Херсонської єпархії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.