З 18 на 19 січня 2024 року , в день Святого Богоявлення та Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа ,керуючий Хустською єпархією Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію та велике освячення води в жіночому монастирі на честь Різдва Пресвятої Богородиці с. Липча
Йому співслужив Преосвященніший Веніамін, єпископ Скадовський вікарій Херсонської єпархії.











