Архієрейське Богослужіння в м. Хуст

0
205

18-го січня 2024 року в Навечір’я Богоявлення керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив Святкову Літургію та звершив велике освячення води в Свято- Кирило- Мефодієвському Соборі м. Хуст.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.