18-го січня 2024 року в Навечір’я Богоявлення керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив Святкову Літургію та звершив велике освячення води в Свято- Кирило- Мефодієвському Соборі м. Хуст.

18-го січня 2024 року в Навечір’я Богоявлення керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив Святкову Літургію та звершив велике освячення води в Свято- Кирило- Мефодієвському Соборі м. Хуст.

.
