АРХІЄРЕЙСЬКЕ БОГОСЛУЖІННЯ У НЕДІЛЮ 3-ТЮ ПО ПʼЯТИДЕСЯТНИЦІ

0
271

29 червня 2025 року, у неділю 3-тю після П’ятидесятниці, керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив святкову Божественну літургію у храмі на честь Нерукотворного Спаса міста Хуст.

Його Високопреосвященству співслужив вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Марк, єпископ Рахівський.

Під час богослужіння лунали молитви за мир в Україні та за українських воїнів. Віряни численно зібралися в храмі, щоб разом вознести подяку Богові та отримати архіпастирське благословення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.