У день вшанування преподобного Георгія Угріна митрополит Марк очолив святкову Літургію в селі Запереділля
16 червня 2025 року, у день пам’яті преподобного Георгія Угріна, керуючий Хустською єпархією високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський, очолив святкову Божественну літургію в Свято-Георгієвському храмі села Запереділля.
Його Високопреосвященству співслужили вікарії Хустської єпархії: високопреосвященніший Симеон, архієпископ Угольський, і преосвященніший Марк, єпископ Рахівський, а також численне духовенство єпархії.
Під час богослужіння підносилися особливі молитви за мир в Україні, за воїнів та за всіх, хто потребує Божої допомоги й милості. Наприкінці Літургії було виголошено слово, присвячене подвигу преподобного Георгія Угріна.










