Архієрейське богослужіння

0
265

17 липня  2021 року , в день пам’яті святих царствених страстотерпців. Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію   в  храмі на честь Святих царствених страстотерпців   м.Хуст.

Йому співслужив вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та клірики Хустської єпархії.     

На Богослужінні також були піднесені прохання і молитва за мир в Церкві та Державі, про припинення коронавірусної пандемії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.