17 липня 2021 року , в день пам’яті святих царствених страстотерпців. Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський очолив святкову Літургію в храмі на честь Святих царствених страстотерпців м.Хуст.
Йому співслужив вікарій Хустської єпархії Преосвященніший Симеон, єпископ Угольський та клірики Хустської єпархії.
На Богослужінні також були піднесені прохання і молитва за мир в Церкві та Державі, про припинення коронавірусної пандемії.



















