Архієрейське богослужіння

0
240

18 -го липня, 2021 року,в 4- ту неділю по П’ятидесятниці та день пам’яті преп. Сергія Радонежського , з благословіння керуючого Хустською єпархією, Високопреосвященнішого Марка, митрополита Хустського і Виноградівського, вікарій Хустської єпархії, Преосвященніший Симеон , єпископ Угольський очолив Святкову Літургію в Свято- Веденнському храмі с. Торунь .

За Літургією були піднесені особливі прохання про припинення епідемії та про лікарів, що борються з хворобою, а також молитва за мир в Церкві і державі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.