18- го липня 2021 року в 4 – ту неділю по П’ятидесятниці та день пам’яті преп. Сергія Радонежського.
Керуючий Хустською єпархією, Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський звершив Божественну Літургію в жіночому монастирі Свято – Сергієва пустинь с. Грушево. Тячівського району.
За Літургією були піднесені особливі прохання про припинення епідемії та про лікарів, що борються з хворобою, а також молитва за мир в Церкві і державі.










